Spolupracujeme

Spoločnosť FANUC ponúka s viac než 100 modelmi najširší sortiment robotov na svete. Stroje spoločnosti FANUC pokrývajú široké spektrum aplikácií a odvetví, jednoducho sa ovládajú a poskytujú kompletnú flexibilitu vďaka celej škále špecifických možností pre rôzne využitia, priamej integrácii, užitočným zaťaženiam až do 2,3 t a maximálnym dosahom až do 4,7 m.

Firma KUKA Vám ponúka rozsiahly sortiment priemyselných robotov. U nás nájdete vhodný robot aj pre tie najnáročnejšie úlohy. Šesťosé roboty v takmer všetkých dimenziách s rôznymi nosnosťami, dosahmi a v rôznych variantách sú pripravené pre vašu výrobu .

Ako globálny technologický líder vo zváracej technike je spoločnosť FRONIUS osvedčeným partnerom. Spoločne s vami vyvíja individuálne riešenia, základom sú desiatky rokov skúseností, rozsiahle know-how a presné znalosti vašich zváracích procesov.

Technológia pneumatických a elektrických pohonov firmy FESTO je synonymom inovácie a maximálnej produktivity v priemyselnej a procesnej automatizácii, od jednotlivých produktov až po riešenia na kľúč.

Spoločnosť SPINEA ponúka medzinárodne patentované vysoko presné prevodovky TwinSpin a aktuátory Drivespin, ktoré sa využívajú v robotike, automatizačných systémoch, obrábacích strojoch, medicínskej technike, navigačných zariadeniach a ďalších oblastiach, kde sú potrebné vysoký prevodový pomer, kompaktnosť a presnosť polohovania na tisíciny milimetra.

Firma OMRON je na špičke v komponentoch a technológiách priemyselnej automatizácie. Priemyselná automatizácia predstavuje viac ako polovicu celkového obratu Omron Corporation. Široké spektrum prvkov priemyselnej automatizácie tvorí približne 20 000 typov a pokrýva takmer všetko od malých spínačov a relé po fotoelektrické a približovacie snímače, od časovačov, čítačov a regulátorov až po PLC, terminály, frekvenčné meniče a servopohony.